Dragi starši.

Obveščamo Vas,  da skupnega starševskega sestanka za vrtec zaradi upoštevanja priporočil NIJZ v avgustu ne bo.

Uvajalne urice bodo v ponedeljek, 31. 8., dopoldne. Uvaja lahko le 1 zdrava oseba. Ob uvajanju naj bo preobuta v copate in nosi masko.

V katerem oddelku bo vaš otrok in s katerima vzgojiteljicama, vas bomo obvestili po elektronski pošti do konca naslednjega tedna.

Vzgojiteljice vas bodo tudi po elektronski pošti kontaktirale glede časovnega termina uvajanja in kaj potrebuje otrok v vrtcu. Prejeli boste tudi vse druge pomembne informacije pred (prvim) vstopom v vrtec.

Skupaj skrbimo za zdravje vseh nas, zato naj vrtec obiskujejo le popolnoma zdravi otroci.

Za starše (oz. druge spremljevalce otroka) je obvezna uporaba zaščitne maske in razkuževanje rok pri vstopu in izstopu iz zgradbe.

Lep pozdrav,

Diana Kos, vodja enote